Document geschreven ten behoeve van de integrale beroepsopdracht van jaar 3 van Voeding en diëtetiek. Het vak is behaald met een 9.1. Het onderwerp betreft ADHD en ik heb tevens een beoordelingsformulier bijgevoegd.
anatomie en fysiologie beroepsopdracht evidence based handelen beroepsopdracht gezondheidsbevordering en leefstijl communiceren diëtetiek diëtistisch consult e-health ethisch handelen inleiding e-health inleiding ebp en e-health inleiding voedingsleer integrale beroepsopdracht kwaliteitszorg levensmiddelenleer methoden van onderzoek i methoden van onderzoek ii microbiologie professionaliseringsopdracht jaar 1 psychologie en voeding sensoriek verdieping voedingsleer en diëtetiek voeding, voorlichting en gedrag voedingsleer voedingswaardeberekening voorlichting binnen de voeding & diëtetiek
Gebruiksvriendelijke, overzichtelijke site. Makkelijk te raadplegen en goede zoekfunctie.
Prima database om studiemateriaal uit te halen, goed toegankelijk, eenvoudig zoeken.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Altijd tevreden over Knoowy! Reeds vele samenvattingen gedownload maar ook geüpload.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Downloaden maar! Goede site met goede documenten. De prijs wordt aangepast o.b.v. de beoordelingen.
Aan te raden! Goedkoop en snel! Het aanbod is heel goed en je kan je favoriete personen volgen.