Dit document bevat een samenvatting van een deel van het artikel Bayes Factor, wat tentamenstof is (onderdeel experimenteel) voor eerstejaars studenten pedagogische wetenschappen aan de universiteit Utrecht.
adolescent development behandeling en interventie gericht op psychosociale problemen, leerproblemen en ontwikkelingsproblemen communicatievaardigheden cultural diversity development, learning and behavior (dlb) developmental psychopathology developmental psychopathology (dp) diagnostiek inleiding forensische psychiatrie en psychologie inleiding media en communicatie jeugdcriminaliteit en jeugdbescherming opgroeien in gezin en school opvoeding & maatschappij (o&m) opvoeding en maatschappij pedagogische praktijkontwikkeling onderzoek en beleid pedagogische praktijkontwikkeling, onderzoek en beleid pedagogische systemen in baby- en kindertijd (psbk) pedagogische systemen in de kindertijd en adolescentie socialisatie van kinderen en adolescenten test- en observatievaardigheden the voice of youth toe toepassing van onderzoeksmethoden en statistiek (toe) vraagstukken uit de pedagogische praktijk werken aan normatieve professionaliteit
Altijd tevreden over Knoowy! Reeds vele samenvattingen gedownload maar ook geüpload.
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.
Kijk voor samenvattingen ook eens op Knoowy. Goede samenvattingen en betaalbaar.
Het is een fijne en uitgebreide website met helpende documenten en samenvattingen!
Een echte aanrader! Je vindt er heel wat nuttige samenvattingen!
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.