Dit is een samenvatting van:
Hoofdstuk 2: §2.1, §2.2 (§2.2.4 geen stof voor deze kennistoets) en §2.3.
Dit is een samenvatting die ik heb gemaakt als student Voeding en Diëtetiek voor de kennistoets van periode 1. Deze samenvatting bevat veel plaatjes die de stof duidelijk maken. Je hebt het boek eigenlijk niet meer nodig als je deze samenvatting hebt. Met deze samenvatting kun je je goed voorbereiden op de kennistoets. Als je vragen hebt, kun je mij een bericht sturen. Alvast héél veel succes met de voorbereiding! :)
dieetleer kennistoets periode 1 propedeuse lef microbiologie onderzoek pathofysiologie praktijk productleer & voedselbereiding en communicatie productleer en voedselbereiding psychologie (sociale wetenschappen) sociale wetenschappen voedingsleer
Het is de moeite om hier samenvattingen te kopen als je zelf onvoldoende tijd hebt ervoor.
Je spaart enorm veel tijd uit door gebruik te maken van deze samenvattingen!
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.
Een echte aanrader! Je vindt er heel wat nuttige samenvattingen!
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.