Voor het vak Inleiding Bestuursrecht hebben wij veel vragen moeten maken om de stof te leren. Deze vragen heb ik allemaal onder elkaar gezet met de antwoorden erbij.
Ze zijn heel handig voor het leren van je tentamen!
Veel succes!
Ik ben Lois, ik ben 22 jaar oud. Ik heb mijn propedeuse Rechtsgeleerdheid aan de Universiteit Maastricht gehaald en momenteel studeer ik Tandheelkunde in Groningen.
onrechtmatige daad en schadevergoeding bewijs in strafzaken consumentenrecht goederenrecht grondtrekken van het nederlands strafrecht - materieel strafrecht samenvatting inleiding arbeids en sociaalzekerheidsrecht inleiding arbeidsrecht inleiding belastingrecht ii inleiding bestuursrecht inleiding in de rechtswetenschap inleiding ondernemings- en faillissementsrecht inleiding privaatrecht inleiding privaatrecht, inleiding bestuursrecht inleiding straf- en strafprocesrecht inleiding strafrecht internationaal privaatrecht international & european law international and european law metajuridica personen en familierecht rechtsgeschiedenis staats- en bestuurs(proces)recht straf- en strafprocesrecht strafrecht verbintenissenrecht
Super hulp bij het studeren en bespaart veel kostbare tijd.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Super handig, echt een goeie site. Ik ga dit in de toekomst vaker gebruiken!
De samenvattingen zijn goed om te gebruiken als je te laat bent met leren of slecht bent in samenvatten.
Werkt prima, gelijk downloaden en geen ingewikkelde procedures. Heel fijn!
Gebruik het! Knoowy heeft een uitgebreid en divers aanbod en het scheelt je veel tijd met leren.
Bij Knoowy vind ik notities van vakken die mij helpen bij het leren.