Ik ben Lincy, ik zit momenteel in mijn tweede jaar toegepaste informatica in Hoge School Gent. Informatica wordt voor velen bekijken als een moeilijk iets. Daarom wil ik aantonen dat ICT al bij al nog goed meevalt en je de basis snel onder de vingers kan krijgen.
programmeren html css databank analyse wiskunde besturingssystemen linux windows server ontwerpen
Ik ben niet altijd zeker van de grammatica van mijn verslagen die ik moet maken tijdens de studie. Daarom laat ik ze via Knoowy nakijken door andere studenten.
Knoowy helpt op twee manieren: ik kan wat bijverdienen en tegelijk worden andere studenten geholpen met hun studie.
Het aanbieden en verlenen van studiehulp is zeer goed verlopen, ik ben blij dat ik anderen kan helpen!
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Via Knoowy kan ik makkelijk in contact komen met studenten die hulp nodig hebben. Met bijles kan ik hen te hulp schieten.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.
Online kun je studenten helpen en tegelijk je tijd flexibel indelen. Het past goed bij je studie.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.