Nu zit ik in mijn 2e bachelor in Toegepaste Taalkunde. Als Master zal ik gaan voor de educationele Master wat dus betekent dat ik later ook voor de klas zal staan. Uitleg geven en les geven is dus een van mijn passies.
Taal Samenvatten
Nederlands English Deutsch
Het aanbieden en verlenen van studiehulp is zeer goed verlopen, ik ben blij dat ik anderen kan helpen!
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Via Knoowy kan ik makkelijk in contact komen met studenten die hulp nodig hebben. Met bijles kan ik hen te hulp schieten.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Ik ben niet altijd zeker van de grammatica van mijn verslagen die ik moet maken tijdens de studie. Daarom laat ik ze via Knoowy nakijken door andere studenten.
Online kun je studenten helpen en tegelijk je tijd flexibel indelen. Het past goed bij je studie.
Knoowy helpt op twee manieren: ik kan wat bijverdienen en tegelijk worden andere studenten geholpen met hun studie.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.