Projectmanagement in de rechtspraktijk compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door Ivar Timmer, Rob Otterlo en I. Timmer. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
De samenvattingen worden in opdracht van Studentsonly door studenten zelf geschreven en zijn ongeveer 90% korter dan het studieboek.
Prima website waar veel kennis te vinden is. De website heb ik gevonden door te zoeken naar samenvattingen.
Deze site is een uitkomst als samenvatten niet je sterkste punt is. Zeker als je moet leren voor toetsen kun je hier alle nodige info vinden. Win-win.
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.
Aan te raden! Goedkoop en snel! Het aanbod is heel goed en je kan je favoriete personen volgen.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Het is de moeite om hier samenvattingen te kopen als je zelf onvoldoende tijd hebt ervoor.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.