Managementvaardigheden voor projectleiders compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door Jan Verhaar. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
De samenvattingen worden in opdracht van Studentsonly door studenten zelf geschreven en zijn ongeveer 90% korter dan het studieboek.
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Zeker de moeite als je een groot vak op het nippertje niet helemaal rond zou krijgen.
Een goede keuze voor samenvattingen. Je bespaart tijd en energie.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
Het is een fijne en uitgebreide website met helpende documenten en samenvattingen!
Gebruik het! Knoowy heeft een uitgebreid en divers aanbod en het scheelt je veel tijd met leren.