Uitgebreide samenvatting van het vak 'Stem: diagnostiek'. Het vak werd gegeven doorAnnelies Labaere in het 1e jaar van Logopedie en Audiologie op Thomas More. De samenvatting is verzorgd en bevat telkens voorbeelden en afbeeldingen. Dankzij deze samenvatting was ik er van de eerste keer door.
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
Snel, betrouwbaar, veel aanbod van samenvattingen. Goed en duidelijk weergegeven.
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.
Het is een fijne en uitgebreide website met helpende documenten en samenvattingen!
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
De samenvattingen zijn goed om te gebruiken als je te laat bent met leren of slecht bent in samenvatten.
Prima website waar veel kennis te vinden is. De website heb ik gevonden door te zoeken naar samenvattingen.
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
Knoowy is een top site waar je veel samenvattingen op kan vinden.