OPO Stem diagnostiek Logopedie en Audiologie
fase 1 semester twee
docent: M. Aerts
volledige samenvatting van de powerpoints en de cursus: oefencolleges niet mee inbegrepen
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
Makkelijke site om veel samenvattingen en verslagen snel te vinden.
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Betrouwbaar platform om kwaliteitsvolle samenvattingen te vinden en een aangename en gemakkelijke website om te gebruiken