Dit document bevat de aantekeningen bij de kennisclips: Chicago School, gelegenheidstheorieën, Hirschi, en Spanningstheorieën. Deze kennisclips zijn onderdeel van de tentamenstof aan de Universiteit Utrecht, bachelor 3 Pedagogische Wetenschappen. Het is geschreven in het Nederlands.
adolescent development behandeling en interventie gericht op psychosociale problemen, leerproblemen en ontwikkelingsproblemen communicatievaardigheden cultural diversity development, learning and behavior (dlb) developmental psychopathology developmental psychopathology (dp) diagnostiek inleiding forensische psychiatrie en psychologie inleiding media en communicatie jeugdcriminaliteit en jeugdbescherming opgroeien in gezin en school opvoeding & maatschappij (o&m) opvoeding en maatschappij pedagogische praktijkontwikkeling onderzoek en beleid pedagogische praktijkontwikkeling, onderzoek en beleid pedagogische systemen in baby- en kindertijd (psbk) pedagogische systemen in de kindertijd en adolescentie socialisatie van kinderen en adolescenten test- en observatievaardigheden the voice of youth toe toepassing van onderzoeksmethoden en statistiek (toe) vraagstukken uit de pedagogische praktijk werken aan normatieve professionaliteit
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.
Snel, betrouwbaar, veel aanbod van samenvattingen. Goed en duidelijk weergegeven.
Je spaart enorm veel tijd uit door gebruik te maken van deze samenvattingen!
Zeer goed in gebruik en betrouwbaar. Zelf zou ik er ook samenvattingen op plaatsen.