voor het OPO samenwerken met ouders en mantelzorgers moet je verschillende taken maken. 1 van die taken is het samenvatten van 4 artikels. Dit is zijn mijn samenvattingen van enkele artikels.
het vak werd gegeven door M. Meersman
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen leerstoornissen 2 methodieken mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie wetenschappelijk handelen
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Makkelijke site om veel samenvattingen en verslagen snel te vinden.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Knoowy is zeker een fijn platform waar studenten goede samenvattingen kunnen vinden die ondersteunend werken voor het examen.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Aan te raden! Goedkoop en snel! Het aanbod is heel goed en je kan je favoriete personen volgen.
Een goede keuze voor samenvattingen. Je bespaart tijd en energie.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.