Dit is een uitgebreide en volledige samenvatting van het OPO Dysphagia fase 3 van de afstudeerrichting Logopedie. Ikzelf zit op de Thomas More Hogeschool in Antwerpen. De samenvatting bevat alle te kennen leerstof voor het examen. Het is een Engelse samenvatting, met af en toe Nederlandse vertalingen en nuanceringen erbij.
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Prima service, snelle afhandeling. Ik ga hiervan gebruik maken gedurende mijn hele studie.
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
Een handige site voor het aankopen van samenvattingen voor examens.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal en biedt de mogelijkheid samenvattingen online te verkopen.
Super handig als je weinig tijd hebt. Samenvattingen zijn makkelijk te vinden en keuze is groot.
Een echte aanrader! Je vindt er heel wat nuttige samenvattingen!
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.