Alle artikelen die gelezen moeten worden voor het vak Interculturele Pedagogiek in het tweede jaar aan de RUG zijn hier samengevat. Dit gaat over hoe er in de verschillende culturen wordt opgevoed en tegen de opvoeding wordt aangekeken.
ethics in care and education gedrags- en opvoedingsproblemen in the best interest of the child inleiding onderzoek inleiding orthopedagogiek inleiding pedagogiek interculturele pedagogiek interventies voor gedrags- en opvoedingsproblemen kwalitatieve methoden in de sociale wetenschappen leer en onderwijsproblemen leer- en onderwijsproblemen methoden en technieken van onderzoek methoden en technieken van onderzoek in de sociale wetenschappen neuropsychologie onderzoekspracticum ontwikkelingspsychologie personen met beperkingen: diagnostiek psychopathologie kind en jeugdige psychopathologie: kind en jeugdige statistische modellen 1 statistische modellen 2 stromingen in de orthopedagogiek testtheorie theoretische pedagogiek wiskunde voor de statistiek
Prima service, snelle afhandeling. Ik ga hiervan gebruik maken gedurende mijn hele studie.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Gebruiksvriendelijke, overzichtelijke site. Makkelijk te raadplegen en goede zoekfunctie.
Bij Knoowy vind ik notities van vakken die mij helpen bij het leren.
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.
Weer een goede ervaring met Knoowy. Makkelijk en snel een nette samenvatting.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Knoowy is handig voor tijdens de examens en biedt hulp bij tijdsnood. Heel gemakkelijk!