Samenvatting voor het vak HRM 1 op basis van het boek 'Human Resource Management' van Lievens. Samenvatting van de hoofdstukken 1, 3, 4, 6 en 2 delen van de reader.
Human resource management
Auteur Lievens, Filip
ISBN/EAN 9789401426404
Druk 2
adviseren als methode arbeid arbeid en organisatiepsychologie arbeids- en organisatiepsychologie arbeidsmarkt, arbeidsverhoudingen en arbeidsbemiddeling de verdeling van arbeid (van der werf) functioneren van organisaties hrm 1 hrm1 hrm2 human resource management 2 onderzoek 2 organisatieverandering en ontwerp samenvatting hoorcolleges 'de verdeling van arbeid'
Knoowy heeft mij geholpen om aan samenvattingen te komen, zodat ik tijd bespaar door het zelf niet te hoeven maken.
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Werkt prima, gelijk downloaden en geen ingewikkelde procedures. Heel fijn!
Bespaart héél veel opzoekwerk en stress ook zeer overzichtelijk en gebruiksvriendelijk.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
Deze site is een uitkomst als samenvatten niet je sterkste punt is. Zeker als je moet leren voor toetsen kun je hier alle nodige info vinden. Win-win.