Orde houden is te leren. Dat bewijst René Kneyber (1978) in dit praktische handboek voor beginnende docenten en docenten die moeite hebben met orde in de les. De concrete tips, praktijkvoorbeelden en wetenschappelijke onderbouwing maken dit al sinds 2011 hét boek om te lezen over orde in de les. Niet voor niks een bestseller. Niet voor niks een must-read voor iedereen die in het voortgezet onderwijs werkt of wil werken.
beroep 4 - de leraar als pedagoog beroep 5 beroep 6 beroep6 euclidische meetkunde
Weer een goede ervaring met Knoowy. Makkelijk en snel een nette samenvatting.
Knoowy is een zeer goed platform voor samenvattingen en ik zou het aanraden.
Knoowy is handig voor tijdens de examens en biedt hulp bij tijdsnood. Heel gemakkelijk!
Uitgebreid aanbod en zeer gebruiksvriendelijk! Al meerdere malen gebruik gemaakt en zoals steeds tevreden.
Betrouwbare website. Ik zet er zelf ook samenvattingen op en ik koop er ook.
Altijd tevreden over Knoowy! Reeds vele samenvattingen gedownload maar ook geüpload.
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.