In het eerste jaar voeding en dieetkunde, is warenkennis een belangrijk vak. Deze samenvatting bevat 57 pagina's met soms ondersteunende afbeeldingen. De thema's die hierin aanbod komen zijn onder anderen: vlees, water, noten en zaden, fruit, groenten, vis, padenstoelen,..
Deze samenvatting is niet enkel interessant voor studenten, maar ook voor diegenen met interesse in voeding en er graag nog meer over zouden willen leren.
anatomie & fysiologie coaching e consultatie technieken voedingsleer warenkennis 3 warenkennis deel 2
Een handige site voor het aankopen van samenvattingen voor examens.
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.
Het is de moeite om hier samenvattingen te kopen als je zelf onvoldoende tijd hebt ervoor.
Downloaden maar! Goede site met goede documenten. De prijs wordt aangepast o.b.v. de beoordelingen.
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!
Prima service, snelle afhandeling. Ik ga hiervan gebruik maken gedurende mijn hele studie.
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.