Dit is een samenvatting van een paar hoofdstukken uit het boek: Procesmanagement. Het gaat over Processen Ontwerpen en Bestuurlijke Processen. De onderwerpen die behandeld worden zijn:
1. Samenhang
2. Ontwerpproces
3. Ontwerpprincipes
4. Ontwerpsoftware
5. Procesformulering
6. Soorten processchema's
7. Managementproces
8. Strategisch planningsproces
9. Besluitvormingsproces
10. Design thinking proces
Mijn naam is Senna, ik ben 21 jaar en op dit moment volg ik de HBO opleiding Ad management.
Op Knoowy verkoop ik samenvattingen, boekverslagen en oefentoetsen.
Deze documenten verkoop ik ook op Stuvia.
analyseren van de bedrijfsvoering en adviseren over een ontwerp arbeidsmarktbeleid en -bemiddeling bedrijfskunde integraal informatiemanagement inleiding bedrijfskunde inleiding organisatiekunde inleiding recht interne analyse operationeel management oriënteren op het werkveld proces met lean in kaart brengen en evalueren uitvoeren van een organisatieanalyse verkennen van financiële en juridische aspecten
Altijd tevreden over Knoowy! Reeds vele samenvattingen gedownload maar ook geüpload.
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Knoowy is handig voor tijdens de examens en biedt hulp bij tijdsnood. Heel gemakkelijk!
Uitgebreid aanbod en zeer gebruiksvriendelijk! Al meerdere malen gebruik gemaakt en zoals steeds tevreden.
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Super handig, echt een goeie site. Ik ga dit in de toekomst vaker gebruiken!
Samenvattingen zijn eenvoudig te bestellen en te downloaden via de website. Aan te raden.
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!