Hierbij een voorbeeld van een LOAP voor PABO 4, je kan dit ook gebruiken als voorbeeld als je in een ander jaar zit. Er staan bronnen die je kunnen helpen en enkele doelen waar je aan kan werken.
Ik ben afgestudeerd aan De Nieuwste PABO te Sittard. Ik werk 5 dagen in het basisonderwijs, maar heb zeker nog tijd in de avonden en weekende om jou te helpen met verslagen en dergelijke.
aardrijkskunde communicatie drama engels geschiedenis geschiedenis - orintatie op jezelf en de wereld levensbeschouwing menswetenschappen muziek nederlands nederlands basiskennis nederlands kennisbasis nederlands vakdidactiek onderzoek ontwikkelend onderwijs orintatie op jezelf en de wereld (ojw) pedagogiek, psychologie, onderwijskunde rekenen rekenen en wiskunde rekenen kennisbasis rekenen vakdidactiek rekenen wiskunde rekenen-wiskunde in de praktijk, kerninzichten fasekennistoets kwartaal 1-2 taal voorbeeld scriptie fontys vergroten zelfstandigheid leerlingen groep 6/7 op de basisschool. kind en educatie. geslaagd 2020
Knoowy is heel handig om te gebruiken en je vind snel het materiaal dat je nodig hebt.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal en biedt de mogelijkheid samenvattingen online te verkopen.
Prima database om studiemateriaal uit te halen, goed toegankelijk, eenvoudig zoeken.
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Het is een fijne en uitgebreide website met helpende documenten en samenvattingen!
Betrouwbare website. Ik zet er zelf ook samenvattingen op en ik koop er ook.
Knoowy is heel handig om te gebruiken. Zeker aan te raden.