Een uitgebreide samenvatting van Samenwerken in organisaties van Monique Dankers-van der Spek. Ik heb de hoofdstukken 1, 2, 7, 8, 10, 13 en 14 samengevat en voorbeeldfiguren uit het boek in mijn samenvatting gezet. Ook heb ik de belangrijke begrippen uitgewerkt.
communicatie communicatieve vaardigheden functioneren in een organisatie gedragsbeelden gezondheidszorg inleiding in de psychologie interprofessioneel overleg levensfase levensfasen medische kennis voor hulpverleners methodische cyclus onderzoek optimaliseren samenwerking humanitas pedagogiek en orthopedagogiek psychologische gespreksvoering psychologische stromingen/methodische cyclus/muzisch agogisch recht voor de zorg- en welzijnsprofessional sociaal werk sociologie teamanalyse teamwork teamwork/ werken in een team teamwork/teamfunctioneren werken in een organisatie werken in een team
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Knoowy heeft mij geholpen om aan samenvattingen te komen, zodat ik tijd bespaar door het zelf niet te hoeven maken.
De samenvattingen zijn goed om te gebruiken als je te laat bent met leren of slecht bent in samenvatten.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Aan te raden! Goedkoop en snel! Het aanbod is heel goed en je kan je favoriete personen volgen.
Makkelijke site om veel samenvattingen en verslagen snel te vinden.
Bij Knoowy vind ik notities van vakken die mij helpen bij het leren.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.