Hier een samenvatting van alle stof die je moet kennen voor de toets Pedagogiek 2 op de Christelijke Hogeschool Ede in leerjaar 2. In deze samenvatting zijn de volgende onderdelen samengevat: Van leertheorie naar onderwijspraktijk en Oog voor OGO. Daarnaast staan er op de laatste bladzijde een aantal (mogelijke) TOETSVRAGEN.
aardrijkskunde context van het jonge kind engels geschiedenis kennisbasis rekenen kennisbasis taal kennistoets ktok ktok2 landelijke kennisbasis taal toets natuur en techniek nederlands onderwijskunde & pedagogiek pedagogiek rekenen scriptie preventie pesten wiskunde
Knoowy heeft mij geholpen om aan samenvattingen te komen, zodat ik tijd bespaar door het zelf niet te hoeven maken.
Knoowy is the place to be! Steeds de moeite om eens na te gaan naar verslagen over uw opleiding.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Kijk voor samenvattingen ook eens op Knoowy. Goede samenvattingen en betaalbaar.
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
Gemakkelijke website voor samenvattingen te vinden aan een klein prijsje.
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.