Accounting Information Systems and Internal Control compleet samengevat. Het betreft de 2e druk door E. Vaassen, C. Schelleman en R. Meuwissen. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
De samenvattingen worden in opdracht van Studentsonly door studenten zelf geschreven en zijn ongeveer 90% korter dan het studieboek.
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Snel, betrouwbaar, veel aanbod van samenvattingen. Goed en duidelijk weergegeven.
Super hulp bij het studeren en bespaart veel kostbare tijd.
Knoowy is handig voor tijdens de examens en biedt hulp bij tijdsnood. Heel gemakkelijk!
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Bij Knoowy vind ik notities van vakken die mij helpen bij het leren.