Bekijk verschillende Universiteit notities, samenvattingen, oefenexamens en andere documenten voor het vak Inleiding tot het recht aan de opleiding Criminologische Wetenschappen te KU Leuven.
inleiding tot het recht van prof Opgenhaffen, eerstejaarsvak criminologie aan de KuLeuven. Dit document is voldoende om examen te kunnen. Let op de codex verandert elk jaar dus niet alle artikels zijn hier in opgenomen of zijn nog relevant.
Samenvatting van het vak inleiding tot het recht, gegeven in de 1ste semester van de 1ste bachelor. Het is een samenvatting van de lessen en de teksten. Slaagde met deze samenvatting voor het vak van de eerste keer.
Samenvatting inleiding tot het recht C02A2A gedoceerd door Dirk Van Daele. Dit vak heeft geen boek dus deze samenvatting is de enige leerstof. Samenvatting bestaat uit lesnotities en extra schema's ter verduidelijking.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploaden