-
Laura
- Opleiding: HAVO / Economie en Maatschappij
- 2 Volgend - 0 Volgers - 1 Documenten verkocht
Deze Nederlands hoofdstuk 7 samenvatting heeft alle paragrafen als het goed is. Deze samenvatting is uitgebreid en goed voor je proefwerk. Hiermee heb ik een 7,8 gehaald en dus hopen dat jij dat ook hebt
Deze samenvatting gaat over hoofdstuk 7 paragraaf 1, 2, 3 en 4. Dit komt uit het boek NOVA NASK 1/2 havo/vwo. Met deze samenvatting heb ik een 7 gehaald.
Deze samenvatting gaat over Hoofdstuk 4 paragraaf 4, 5, 7 en Hoofdstuk 5 paragraaf 1, 2, 3 en 8. Het boek heeft biologie voor jou 2 havo. Met deze samenvatting heb ik een 7,5 gehaald.
Dit is een samenvatting over hoofdstuk 6 uit het boek biologie voor jou 2 havo. In deze samenvatting worden alle 8 paragrafen behandeld. Met deze samenvatting heb ik een 8,5 gehaald.
In dit document kun je een moodboard vinden over de Franse cultuur. Dit moodboard hoort bij het verslag van de Franse cultuur. Het verslag is ook te koop.
In deze moodboard kun je allemaal foto's zien over Frankrijk zelf. Deze moodboard kreeg ik een 8,5 voor. Als je meer van dit soort dingen wilt zien, laat een berichtje achter
In dit document kun je een moodboard vinden over de Franse voetbal. Dit moodboard hoort bij het verslag Franse voetbal. Het verslag is ook te koop.
In dit verslag wordt duidelijk uitgelegd over de Franse cultuur. In het verslag wordt over de kunst en literatuur, mode en design. Maar ook culinaire tradities, film en theater en feesten en tradities.
Dit verslag gaat over Franse voetbal. In het verslag wordt een inleiding gegeven. Dit wordt er besproken: het begin van de Franse voetbal, iconische clubs en spelers. Maar ook het levendige voetbalcultuur, uitdagingen en perspectieve. Met uiteindelijk een ...
Deze samenvatting gaat over hoofdstuk 4 paragraaf 1,2,3,6,8. Het gaat over het hoofdstuk seksualiteit en voorlichting. Dit zijn de leerdoelen. Door deze samenvatting heb ik een 9 gehaald!
Deze samenvatting gaat over het hoofdstuk bloedsomloop. Deze samenvatting heeft ervoor gezorgd dat ik een 9 kreeg. Het is niet het hele hoofdstuk maar alleen paragraaf 1,2,3,5,8.
Deze gebruiker heeft nog geen bundels toegevoegd
Deze gebruiker heeft nog geen oefenvragen gemaakt