Dit is de opdracht die we moesten inleveren in week 6 voor het vak Bedrijfswaardering en Besturing. In dit bestand worden de SWOT-analyse en Confrontatiematrix uitgewerkt in excel.
Dit is het zevende en laatste deelproduct van het vak Bedrijfswaardering en Besturing. In dit document wordt de Consolidatie Balans uitgewerkt in excel. Voor dit laatste deelproduct haalden wij een 7,3.
Dit is de opdracht die we in week 6 moesten inleveren voor het vak Bedrijfswaardering en Besturing. In dit bestand wordt uitgelegd hoe er waardecreatie ontstaat door een strategiewijziging.
Dit is het labjournaal van het practicum: dichtheid van een vaste stof. Dit labjournaal bevat: voorbereiding (let op! niet alle vragen zijn beantwoord), metingen & resultaten, discussie & conclusie.
Dit is een labjournaal van het practicum: mathematische slinger (fontys TN 1e jaar). Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclussie.
Dit is een labjournaal van het practicum: veerconstante (fontys TN 1e jaar). Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclussie.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploadenDit is een labjournaal van het practicum: Kogelbaan (fontys TN 1e jaar). Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclussie.
Dit is een labjournaal van het practicum: Multimeter en oscilloscoop (kennismaking met deze meetinstrumenten). Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie. Hierin is het doel is ook vastgesteld.
Dit is een labjournaal van het practicum: wrijvingscoëfficiënt. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie. Hierin is het doel is ook vastgesteld.
Dit is een labjournaal van het practicum: brekingsindex berekenen met spectrogoniometrie. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie. Hierin is het doel is ook vastgesteld.
Dit document is het labjournaal van het practicum: ideale gaswet. Dit is een practicum uit periode 2. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie.
Dit document is het labjournaal van het practicum: temperatuursensoren. Dit is een practicum uit periode 2. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie.
Dit document is het labjournaal van het practicum: Meettechniek. Dit is een practicum uit periode 2. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie.
Dit document is het labjournaal van het practicum: meettechniek 3. Dit is een practicum uit periode 2. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie.
Dit document is het labjournaal van het practicum: meettechniek 4. Dit is een practicum uit periode 2. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie.
Dit document is het labjournaal van het practicum: meettechniek 5. Dit is een practicum uit periode 2. Dit labjournaal bevat: voorbereiding, metingen & resultaten, discussie & conclusie.
in deze document treft u aan 12 oefenopdrachten met uitwerkingen van het onderdeel elektrochemie. dit is bestemd voor zowel havo als vwo. dit is een goede voorbereiding naar de repetitie toe. succes!!!
in deze document treft u aan 15 oefenopdrachten en uitwerkingen voor het onderdeel Redox. dit is geschikt voor zowel het VWO (vijfde en zesde klas) als het HAVO. oefen goed voordat je repetitie maakt.
Tentamen Engels uit leerjaar 1 Finance & Control, 6,5 gehaald door dit letterlijk uit het hoofd te leren.
in deze document treft u aan 11 oefenopdrachten met uitwerkingen voor het onderdeel evenwichten. deze sommen zijn zowel geschikt voor vwo als havo studenten. dit is een heel goede voorbereiding naar de repetitie toe.