Op Knoowy zijn verschillende documenten gevonden met de tag: Renterisico en rentebeleid. Download notities en samenvattingen en maak het leren een stuk aangenamer.
Samenvatting van Algemene economie, bedrijfseconomie Hogeschool van Amsterdam. Dit is een samenvatting van hoofdstuk 17 t/m 25 van het boek Algemene economie en bedrijfsomgeving (druk 6).
Samenvatting van Vastgoed economie 3 (VEMAEC31). In de samenvatting zijn de hoofdstukken 17-27 van het boek Algemene economie en bedrijfsomgeving (druk 6) die belangrijk zijn voor het tentamen verwerkt.
Dit is een samenvatting van het boek Algemene economie en bedrijfsomgeving druk 6. Het is hoofdstuk 20 Renterisico en rentebeleid. Te gebruiken voor verschillende studies. Ook beschikbaar in voordeelbundel!
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploaden