Bereid u goed voor met samenvattingen, notities en oefenexamens van bijvoorbeeld Theorie en Business Model Innovation of andere vakken voor de opleiding Communication & Multimedia Design aan de Hanzehogeschool Groningen. Download direct de samenvattingen die u zinnen, en haal betere cijfers voor uw examens van Communication & Multimedia Design.
Hier een samenvatting van de inhoud van de lessen van twee boeken: Crossmediaconcepting en Imagineering. In 29 pagina's alles wat je moet weten over deze twee boeken. Eigenlijk dus twee samenvattingen in één! INCL. EEN MINI-OEFENTENTAMEN!!
Hier vind je de samenvatting van het boek Business Model Generation.
Hier heb ik voor jullie een samenvatting van Copy en Concept. Ik heb de belangrijkste onderdelen van hoofdstuk 1 t/m 7 en 9 samengevat.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploaden