Samenvatting van genetica uit het vak biologie, genetica en embryologie gegeven door Björn Menten in de eerste bachelor biomedische wetenschappen aan de UGent. Samenvatting is gemaakt via Notion en bevat alle belangrijke begrippen (in het groen aangeduid) en vele illustraties ter verduidelijking. Ook inhoudstafel op de eerste pagina aanwezig. Samenvatting gebaseerd op het blokboek en de PowerPoints tezamen.
Hierbij mijn samenvattingen van eerste jaar biomedische wetenschappen + nog enkel van het middelbaar wiskunde-wetenschappen. Enjoy x
biologie, genetica, embryologie cellen & weefsels cytologie neurobiologie neurogenetica organische chemie
Prima website waar veel kennis te vinden is. De website heb ik gevonden door te zoeken naar samenvattingen.
Prima samenvattingen van veel verschillende vakken die je goed kunt gebruiken.
Uitgebreid aanbod en zeer gebruiksvriendelijk! Al meerdere malen gebruik gemaakt en zoals steeds tevreden.
Makkelijke site om veel samenvattingen en verslagen snel te vinden.
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.