Dit is een samenvatting over hoofdstuk 6, paragraaf (1 t/m 4), in het boek GEO voor VWO 2. Er zitten een paar plaatjes bij en de verschillende paragrafen worden goed uitgelegd. Het zijn korte stukjes, maar de belangrijkste informatie staat er zeker in. De samenvatting is in het Engels, sinds dit voor een TTO opleiding is. Heb je hem liever in het Nederlands? Stuur mij een berichtje en ik vertaal het voor je.
Hi! Ik ben Emma en ben 16 jaar oud. Ik doe nu tweetalig VWO en zit in mijn vijfde jaar. Ik maak vaak samenvattingen om mij te helpen bij het leren en ik hoop dat er via hier andere mensen ook van kunnen leren.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Aan te raden! Goedkoop en snel! Het aanbod is heel goed en je kan je favoriete personen volgen.
Knoowy is een zeer goed platform voor samenvattingen en ik zou het aanraden.
Makkelijke site om veel samenvattingen en verslagen snel te vinden.
Bespaart héél veel opzoekwerk en stress ook zeer overzichtelijk en gebruiksvriendelijk.
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
Zeer goed in gebruik en betrouwbaar. Zelf zou ik er ook samenvattingen op plaatsen.
Gemakkelijke website voor samenvattingen te vinden aan een klein prijsje.
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.