Dit is een samenvatting van hoofdstuk 21: Vermogensmarkt, hoofdstuk 22: Strategische keuzes en hoofdstuk 23: Marketingbeleid. De hoofdstukken zijn uit het eerste theorieboek van de methode Bedrijfseconomie in balans, ze behoren tot domein D en E. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst, en voorbeelden.
Ik maak samenvattingen en zit zelf in VWO 6. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je het haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.