Samenvatting voor het vak Biochemie voor Far, Sk, MNW en SBI op de VU. Boek dat is gebruikt is Essential Cell Biology van Alberts.
10 documenten geüpload
6046 documenten verkocht
Hi, ik ben Sjors van WisCAT Bijles en geef al meer dan 10 jaar rekenles aan PABO studenten. Ik heb zelf ook de PABO gedaan en WisCAT rekentoets foutloos gemaakt. Ik ben mij daarna gaan inzetten om studenten te helpen voor deze toets te slagen. Het WisCAT Werkboek en http://www.wiscatbijles.nl zijn mijn rekenmethodes om voor de rekentoets te slagen. Al het materiaal wordt ondersteund met YouTube filmpjes die door mijzelf gemaakt zijn en waar ik mijn kennis deel die ik over de afgelopen jaren heb opgedaan met het begeleiden van pabostudenten.
Heb je vragen dan kan je me altijd mailen. Succes alvast met rekenen!
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!
Snel, betrouwbaar, veel aanbod van samenvattingen. Goed en duidelijk weergegeven.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Knoowy heeft mij geholpen om aan samenvattingen te komen, zodat ik tijd bespaar door het zelf niet te hoeven maken.
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Betrouwbaar platform om kwaliteitsvolle samenvattingen te vinden en een aangename en gemakkelijke website om te gebruiken
Knoowy is zeker een fijn platform waar studenten goede samenvattingen kunnen vinden die ondersteunend werken voor het examen.