Dit is een verslag wat ik heb geschreven voor het vak Engels. Het dient geschreven te worden in periode 1.1 en 1.2 van het eerste studiejaar. Na de herkansing is het beoordeeld met een 8.0. Dit verslag is ook in een bundel te koop, samen met taal centraal Nederlands, teven te koop in een bundel van alle verslagen van jaar 1.
aanvankelijk lezen, spellen en schrijven bewegingsonderwijs engels geestelijke stromingen geschiedenis kennis basis wo kennis geestelijke stromingen kennis passend onderwijs kennis taal in de bovenbouw kunstzinnige orientatie kunstzinnige oriëntatie leerpsychologie levensbeschouwing logopedie nederlands nederlandse taal ontwikkelingspsychologie passend onderwijs pedagogiek rekenen rekenen-wiskunde slb taal wereldoriëntatie werkgroep
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Gebruik het! Knoowy heeft een uitgebreid en divers aanbod en het scheelt je veel tijd met leren.
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Een goede keuze voor samenvattingen. Je bespaart tijd en energie.
Betrouwbaar platform om kwaliteitsvolle samenvattingen te vinden en een aangename en gemakkelijke website om te gebruiken