Handgeschreven aantekeningen van de hoofdstukken 11 t/m 18 voor deeltoets 2. Gemaakt in 2020/2021 voor de cursus moleculaire celbiologie. Bevat aantekeningen van de hoorcolleges van het tweede gedeelte van de cursus.
bio-moleculaire chemie bio-organische chemie cellen en weefsels evolutie 2 functionele biologie immunobiologie mbbt moleculaire celbiologie moleculiare celbiologie neurobiologie organische chemie 2 - theorie & praktijk
Zeer goed in gebruik en betrouwbaar. Zelf zou ik er ook samenvattingen op plaatsen.
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
De samenvattingen zijn goed om te gebruiken als je te laat bent met leren of slecht bent in samenvatten.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.