Dit is een samenvatting van het vak ontwikkelingsstoornissen. Hoofdstuk 2, DCD. Dit deel was voor ons NIET te kennen voor het examen. Vandaar is het enkel en alleen maar gebaseerd op de cursus omdat ik deze al had samengevat.
algemene psychologie beroepsethiek biologie counseling in de klinische praktijk gespreksvoering in de klinische sector inleiding psychologische dienstverlening klinische psychodiagnostiek met practicum levenslooppsychologie life events neuropsychologie onderzoeksvaardigheden 2 ontwikkelingsstoornissen organisatiepsychologie pedagogiek persoonlijkheidspsychologie psychodiagnostiek in de klinische praktijk psychodiagnostiek: niet-psychometrische methoden psychopathologie psychopathologie: klinische praktijk psychopedagogische zorgvragen recht sociale psychologie sociologie therapeutische modellen training en coaching
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!
Knoowy is the place to be! Steeds de moeite om eens na te gaan naar verslagen over uw opleiding.
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Gebruik het! Knoowy heeft een uitgebreid en divers aanbod en het scheelt je veel tijd met leren.
Knoowy is een zeer goed platform voor samenvattingen en ik zou het aanraden.