Op het eind van ieder hoofdstuk in de cursus 'leerstoornissen: dyslexie en dysorthografie' worden leerstoelstellingen opgesteld. Deze zijn in deze samenvatting opgelost per hoofdstuk. Alle leerdoelstellingen komen aan bod.
algemene anatomie anatomie en fysiologie hoofd en hals anatomie van het hoofd en halsgebied celbiologie diagnostiek gehoor 1 dyscalculie dyslexie gehoorrevalidatie en inleiding hoorhulpmiddelen genetica leerstoornissen: dyslexie en dysorthografie methodologie methodologie van onderzoek en behandeling neuro-anatomie ontwikkelingspsychologie orthopedagogiek pathologie van hoofd- en halsgebied psychomotoriek sjabloon bachelorproef/eindwerk/scriptie statistiek stemstoornissen taal- en spraakontwikkeling taal-en spraakontwikkeling taalontwikkelingsstoornissen taalontwikkelingstoornissen vloeiendheidsstoornissen
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Prima website waar veel kennis te vinden is. De website heb ik gevonden door te zoeken naar samenvattingen.
Knoowy is the place to be! Steeds de moeite om eens na te gaan naar verslagen over uw opleiding.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.
Samenvattingen zijn eenvoudig te bestellen en te downloaden via de website. Aan te raden.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.