Dit is een samenvatting van hoofdstuk 3: vroegrenaissance en hoofdstuk 4: hofcultuur. Het hoofdstuk is van de methode bespiegeling. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst en daarnaast zijn alle belangrijke personen van deze tijd besproken/genoemd.
Ik ben Fraukje Brandenburg, zit in VWO6 en maak samenvattingen voor VWO. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je goede cijfers haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Kijk voor samenvattingen ook eens op Knoowy. Goede samenvattingen en betaalbaar.
Werkt prima, gelijk downloaden en geen ingewikkelde procedures. Heel fijn!
Zeer goed in gebruik en betrouwbaar. Zelf zou ik er ook samenvattingen op plaatsen.
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Knoowy is zeker aan te raden. Goedkoop en je krijgt meteen je document!
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.