Dit is een samenvatting van hoofdstuk 19: sport en hoofdstuk 20: planten. De hoofdstukken zijn van de methode Nectar. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst en eventueel formules.
Ik ben Fraukje Brandenburg, zit in VWO6 en maak samenvattingen voor VWO. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je goede cijfers haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Altijd tevreden over Knoowy! Reeds vele samenvattingen gedownload maar ook geüpload.
Knoowy is zeker een fijn platform waar studenten goede samenvattingen kunnen vinden die ondersteunend werken voor het examen.
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Prima website waar veel kennis te vinden is. De website heb ik gevonden door te zoeken naar samenvattingen.
Gebruiksvriendelijke, overzichtelijke site. Makkelijk te raadplegen en goede zoekfunctie.