Hierbij een goede betoog in het Nederlands. Geschikt voor leerlingen uit de bovenbouw Havo en Vwo. Dit is een Nederlands betoog met veel citaten van wetenschapper. Met als stelling jongeren onder de achttien moeten strenger worden gecontroleerd op alcoholgebruik. Dit betoog voldoet aan de eisen van het bovenbouw niveau. Het gemiddelde cijfer voor dit betoog was een 8.0.
Heb je meer interesse in andere betogen of boekverslagen, stuur me dan een berichtje!
Hi,
mijn naam is Emilio, ik ben een VWO student, die jou verslagen van hoge kwaliteit kan aanbieden. Op mijn account vind je van alle vakken wel wat. Ik blijf actief uploaden dus volg me vooral om up to date te blijven ;). Mocht je interesse hebben in meerdere verslagen kan je mij gerust een berichtje sturen.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Deze site is een uitkomst als samenvatten niet je sterkste punt is. Zeker als je moet leren voor toetsen kun je hier alle nodige info vinden. Win-win.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal en biedt de mogelijkheid samenvattingen online te verkopen.
Gebruik het! Knoowy heeft een uitgebreid en divers aanbod en het scheelt je veel tijd met leren.
Zeer goed in gebruik en betrouwbaar. Zelf zou ik er ook samenvattingen op plaatsen.
Super handig als je weinig tijd hebt. Samenvattingen zijn makkelijk te vinden en keuze is groot.
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.