Dit is een samenvatting van hoofdstuk 11: regeling intern milieu en hoofdstuk 12: hormonen. De hoofdstukken zijn van de methode Nectar. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst en eventueel formules.
Ik ben Fraukje Brandenburg, zit in VWO6 en maak samenvattingen voor VWO. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je goede cijfers haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Knoowy is handig voor tijdens de examens en biedt hulp bij tijdsnood. Heel gemakkelijk!
Prima service, snelle afhandeling. Ik ga hiervan gebruik maken gedurende mijn hele studie.
Je spaart enorm veel tijd uit door gebruik te maken van deze samenvattingen!
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Super handig als je weinig tijd hebt. Samenvattingen zijn makkelijk te vinden en keuze is groot.
Een handige site voor het aankopen van samenvattingen voor examens.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.