In deze samenvatting vind je alle benodigde informatie van pathofysiologie voor de kennistoets van HF2P1, Leerjaar 3, periode 1. De samenvatting geeft uitgebreide informatie over de 4 thema's die aan bod komen: De nieren, Failure to thrive en GOR/GORZ, Regulatie van de voedselinname en Voedselovergevoeligheid. Aan het eind vind je beknopte samenvattingen van de thema's in de vorm van PATHOFYSIOLOGISCHE ANALYSES.
Hoi!!
Ik ben Evi en ik ben derdejaars student Voeding & Diëtetiek aan de HAN in Nijmegen.
Al vanaf de middelbare school maak ik samenvattingen voor mijn toetsen.
Ik deel graag mijn kennis en documenten om jou een goed resultaat voor je toets te laten behalen!
Bij vragen/opmerkingen/aanvullingen, stuur me gerust een berichtje!
Succes met leren!
Groetjes Evi
dieetleer kennistoets periode 1 propedeuse lef microbiologie onderzoek pathofysiologie praktijk productleer & voedselbereiding en communicatie productleer en voedselbereiding psychologie (sociale wetenschappen) sociale wetenschappen voedingsleer
Gebruiksvriendelijke, overzichtelijke site. Makkelijk te raadplegen en goede zoekfunctie.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!
Prima database om studiemateriaal uit te halen, goed toegankelijk, eenvoudig zoeken.
Samenvattingen zijn eenvoudig te bestellen en te downloaden via de website. Aan te raden.
Weer een goede ervaring met Knoowy. Makkelijk en snel een nette samenvatting.
Het is de moeite om hier samenvattingen te kopen als je zelf onvoldoende tijd hebt ervoor.