Dit is een uitgebreide samenvatting van het vak Visuele cultuur aan de VUB. het vak werd gegeven door Liesbeth de Vijver in de richting Communicatiewetenschappen BA1. Ik zelf had door enkel van deze samenvatting te leren een 16/20 dus normaal gezien zou je je eerste zit kunnen slagen hiermee.
beeldcultuur communicatie-onderzoek iii: analyse van communicatie- en media-inhouden communicatiewetenschappelijke methode en opzoekingstechnieken communicatiewetenschappelijke onderzoeksmethoden en opzoekingstechnieken communicatiewetenschappen 1 communicatiewetenschappen ii consumentengedrag economie, maatschappij en media economie, media en maatschappij ethiek inleiding tot de algemene taalwetenschap inleiding tot de cimmunicatiewetenschappen inleiding tot de communicatiewetenschappen maatschappijgeschiedenis van de hedendaagse periode media en ethiek mediabeleid en mediastructuren mediageschiedenis mediasociologie merkenstrategie political economy of communication sociologie statistiek i voor de sociale wetenschappen strategisch merkenmanagement werkcollege bronnenkritiek en onderzoeksmethodologie wijsbegeerte
Een handige site voor het aankopen van samenvattingen voor examens.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.
Bespaart héél veel opzoekwerk en stress ook zeer overzichtelijk en gebruiksvriendelijk.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!