Voor het vak Français Juridique moet er op het einde van het semester een mondelinge presentatie gegeven worden per twee. Het pleidooi moet gaan over een Franse zaak. In dit document is een korte samenvatting van de feiten van het proces opgenomen, als ook het pleidooi van de burgerlijke partij.
approche sociologiques de la famille et du couple beginselen van het privaatrecht bestuursrecht bronnen en beginselen van het recht droit costitutionnel familierecht financieel en economisch recht fiscaal recht français juridique historische en vergelijkende inleiding tot het publiekrecht historische inleiding tot het privaatrecht historische inleiding tot het publiekrecht vub rechten historische inleiding tot het recht historische inleiding van het privaatrecht inleiding tot de rechtsfilosofie inleiding tot de rechtsfilosofie, 4etcs inleiding tot het recht internationaal en europees introduction à la recherche scientifique en droit personen- en familierecht personenrecht politieke geschiedenis van belgi politieke geschiedenis van belgië psychologie sociologie
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Super hulp bij het studeren en bespaart veel kostbare tijd.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Knoowy is the place to be! Steeds de moeite om eens na te gaan naar verslagen over uw opleiding.
Bij Knoowy vind ik notities van vakken die mij helpen bij het leren.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Samenvattingen zijn eenvoudig te bestellen en te downloaden via de website. Aan te raden.