Dit is een samenvatting van H33 Antibiotica bij de behandeling van parodontitis uit het boek Parodontologie, geschreven door W. Beertsen. Dit is leerstof voor het vak Parodontologie en microbiologie van Mondzorgkunde jaar 2.
Student mondzorgkunde op de Hanzehogeschool in Groningen met VWO diploma die graag anderen wil helpen :)
Zie bundels voor korting!
algemene ziekteleer 2 anatomie anatomie en gebitsmorfologie blok 1.1 blik in de mond, anatomie en gebitsmorfologie cariologie en preventie cellen & weefsels en immunologie cellen en weefsels cellen, weefsels en immunologie chirurgie, implantologie en nazorg ebp evidence based practice gebitsmorfologie gebitsontwikkeling gedragswetenschappen gedragswetenschappen / sociologie gezondheidsvaardigheden en communicatie leefstijl en ziekteleer mondzorgkunde mondzorkunde mzk occlusie en articulatie i parodontologie en microbiologie parodontologie, preventie en plaque project evidence based practice skillslab natuurlijke elementen
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Zeker de moeite als je een groot vak op het nippertje niet helemaal rond zou krijgen.
Gemakkelijke website voor samenvattingen te vinden aan een klein prijsje.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.
Betrouwbare website. Ik zet er zelf ook samenvattingen op en ik koop er ook.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Prima service, snelle afhandeling. Ik ga hiervan gebruik maken gedurende mijn hele studie.