dit is een samenvatting van feniks voor 2 vwo. dit is een samenvatting van hoofdstuk 3 de Republiek in de gouden eeuw hoofdstuk 3 paragraaf 3.1 / 3.2 / 3.3 / 3.4.
ik zet altijd alles in mijn eigenwoorden en zal nooit zinnen die ik niet begrijp erin zetten ik zoek dan moeilijke woorden op die ik tegen kom in de tekst en vind een betere manier hoe ik de zin kan vormen. veel Succes!!!!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Knoowy is zeker een fijn platform waar studenten goede samenvattingen kunnen vinden die ondersteunend werken voor het examen.
Het is de moeite om hier samenvattingen te kopen als je zelf onvoldoende tijd hebt ervoor.
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.
Knoowy is zeker aan te raden. Goedkoop en je krijgt meteen je document!
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Prima database om studiemateriaal uit te halen, goed toegankelijk, eenvoudig zoeken.