Dit is mijn opdracht voor het keuzetraject 'Welbevinden voor kinderen en professionals' voor het onderdeel 'internationaal'.
Er werd gevraagd om Engelstalige Ted Talks te bekijken, een reflectie te maken en een Good Practice uit het buitenland te bespreken.
Zonder herexamens, succesvol afgestudeerd voor de Bachelor Toegepaste Psychologie aan VIVES Hogeschool in Kortrijk.
Ik hoop jullie te kunnen helpen met mijn samenvattingen. Heb je ergens vragen bij of zijn er onduidelijkheden... Laat maar weten!
Veel succes!
algemene psychologie beroepsethiek biologie counseling in de klinische praktijk gespreksvoering in de klinische sector inleiding psychologische dienstverlening klinische psychodiagnostiek met practicum levenslooppsychologie life events neuropsychologie onderzoeksvaardigheden 2 ontwikkelingsstoornissen organisatiepsychologie pedagogiek persoonlijkheidspsychologie psychodiagnostiek in de klinische praktijk psychodiagnostiek: niet-psychometrische methoden psychopathologie psychopathologie: klinische praktijk psychopedagogische zorgvragen recht sociale psychologie sociologie therapeutische modellen training en coaching
Het is de moeite om hier samenvattingen te kopen als je zelf onvoldoende tijd hebt ervoor.
Knoowy is handig voor tijdens de examens en biedt hulp bij tijdsnood. Heel gemakkelijk!
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Super handig, echt een goeie site. Ik ga dit in de toekomst vaker gebruiken!
Betrouwbare website. Ik zet er zelf ook samenvattingen op en ik koop er ook.
Knoowy is een zeer goed platform voor samenvattingen en ik zou het aanraden.
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.