Hallo, ik heb net mijn eerste jaar Psychologie afgerond. in dat jaar heb ik elk hoofdstuk samengevat voor de lessen Kwalitatieve data analyse (KDA) adhv deze samenvattingen was ik direct door de eerste zit (13/20). Ik hoop dat deze samenvattingen jou evenveel helpen.
Hallo,
Ik ben Nona, student psychologie aan de UGent. De samenvattingen die je op mijn account vind zijn die van mijn 1ste bach psychologie of die van 5-6 middelbaar Humane Wetenschappen
note: Ik ben er met elk van deze samenvattingen altijd geslaagd voor mijn vakken
:)
filosofie algemene psychologie bedrijfseconomie cognitie en emotie differentiële psychologie economie erfelijkheidsleer filosofie filosofie voor psychologen (complete samenvatting stof) geschiedenis van de psychologie herstelgerichte psychiatrische zorg interpersoonlijke modellen in de psychologie klinische ontwikkelingspsychologie klinische psychodiagnostiek ii kwalitatieve data analyse (kda) leerpsychologie methodologie modellen in de experimentele psychologie modellen in de ontwikkelingspsychopathologie psychologie van de adolescentie psychologische functieleer 2 sociale cognitie & groepsprocessen sociale cognitie en groepsprocessen sociale psychologie sociologie
Gebruiksvriendelijke, overzichtelijke site. Makkelijk te raadplegen en goede zoekfunctie.
Super handig, echt een goeie site. Ik ga dit in de toekomst vaker gebruiken!
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
Knoowy is zeker aan te raden. Goedkoop en je krijgt meteen je document!
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Super hulp bij het studeren en bespaart veel kostbare tijd.
Prima samenvattingen van veel verschillende vakken die je goed kunt gebruiken.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.