Industrieel ingenieur: informatica (2e jaar, 1e semester) Objectgeoriënteerd programmeren (Java) - 6 studiepunten Dit is een overzicht van de slides/cursus met alles op een rijtje, met zeer korte voorbeelden en vooral handig om in terug te bladeren als je iets bent vergeten. Aangevuld met informatie dat tijdens de les werd vermeld (13 hoofdstukken, op het einde een inhoudstafel)
besturingssystemen i computernetwerken i elektriciteit fysica i informatica materialen milieubeheer objectgeoriënteerd programmeren wiskunde ii
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!
Knoowy is heel handig om te gebruiken en je vind snel het materiaal dat je nodig hebt.
Knoowy is the place to be! Steeds de moeite om eens na te gaan naar verslagen over uw opleiding.
Knoowy is zeker een fijn platform waar studenten goede samenvattingen kunnen vinden die ondersteunend werken voor het examen.
Prima samenvattingen van veel verschillende vakken die je goed kunt gebruiken.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Knoowy is zeker aan te raden. Goedkoop en je krijgt meteen je document!