In dit document staan samenvattingen van alle gebruikte literatuur van het vak onderzoeksmethoden van de master CW.
Welke literatuur werd gebruikt?
1ste deel (kwalitatief onderzoek):
- Boek Braun & Clarke: Successful Qualitative Research
- Gebruikte artikelen voor kwalitatief onderzoek
2de deel (kwantitatief onderzoek):
- Gebruikte artikelen voor kwantitatief onderzoek (Hayes, Van Hemelen, Boerman, Cummings, Green, Field)
communicatie & beïnvloeding communication & culture ethiek van de digitale media inleiding in de communicatie inleiding in de sociologie leerproject 1 medialeer methoden b onderzoeksmethoden theoriëen over media effecten
Uitgebreid aanbod en zeer gebruiksvriendelijk! Al meerdere malen gebruik gemaakt en zoals steeds tevreden.
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Super handig als je weinig tijd hebt. Samenvattingen zijn makkelijk te vinden en keuze is groot.
Knoowy is een zeer goed platform voor samenvattingen en ik zou het aanraden.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!