Summary of the second chapter of Thames & Hudson: An Introduction to Art. The summary contains the subchapters 2.1 up until 2.5.
Ik ben 23 jaar en heb zowel kunstgeschiedenis als letterkunde gestudeerd. Ik heb veel ervaring met het geven van online bijles en ik help je graag met vakken als geschiedenis, aardrijkskunde, kunst en de talen. Daarnaast houd ik mij graag bezig met creatief schrijven en ik help je dan ook graag met het schrijven van verslagen en papers.
beyond antiquity 400-1400: visual arts paint to pixel seeing and knowing
Deze site is een uitkomst als samenvatten niet je sterkste punt is. Zeker als je moet leren voor toetsen kun je hier alle nodige info vinden. Win-win.
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.
Prima website waar veel kennis te vinden is. De website heb ik gevonden door te zoeken naar samenvattingen.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Knoowy is een zeer goed platform voor samenvattingen en ik zou het aanraden.
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.