Dit is een volledige samenvatting van het boek Inleiding tot de marketing van Bronis Verhage 4e druk. Dit vak wordt gegeven in het eerste jaar van de opleiding Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam.
Behaalde cijfer: 8,4.
bedrijfseconomie beïnvloedingspsychologie cinematografische elementem contentmanagement digitale media: concept en marketing inleiding marketing marketing media en maatschappij: landschap mediaconcepten theorie 1 medialandschap mediamarketing: online mediapsychologie mediarecht en -ethiek mic ondernemerschap onderzoek & spss onderzoek: pretesting online marketing online media populaire cultuur en media populaire cultuur en media samenvatting 50% recht in de creatieve industrie social media marketing theorie 1 trends in de av sector
Je spaart enorm veel tijd uit door gebruik te maken van deze samenvattingen!
Knoowy heeft mij geholpen om aan samenvattingen te komen, zodat ik tijd bespaar door het zelf niet te hoeven maken.
Een goede keuze voor samenvattingen. Je bespaart tijd en energie.
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.